Додаткове обладнання бульдозерів

АВТОМОБИЛИ и ТРАНСПОРТ

Додаткове обладнання бульдозерів


Читать полностью в формате WORD


ВВЕДЕНИЕ


Універсальним обладнанням‚ з якого починається майже кожне будівництво‚ є бульдозер. Зовнішній вигляд цих могутніх машин залишається незмінним багатьох років - гусеничний трактор‚ перед яким кріпиться інструмент для виробництва робіт - металевий відвал, а на особливій гідравлічній системі, позаду - розпушувач.
Бульдозер невибагливий в обслуговуванні‚ володіє високою прохідністю і маневреністю.
Через особливості виробництва (модульні замінювані вузли) бульдозери володіють високим ступенем ремонтопридатності. На будівельних майданчиках також можна зустріти і пневмоколісні бульдозери‚ які працюють на зачисних роботах і на легких грунтах.
Бульдозер - це основна машина для проведення підготовчих робіт. Він застосовується для копання і переміщення ґрунту на невеликі відстані (до 100 м), копання траншей і котлованів, їх засипання, розрівнювання ґрунту і планування майданчиків. Крім того, бульдозер може застосовуватися для розчищення траси під майбутній трубопровід, а також - під приміщення і споруди. В зимовий час його застосовують для розчищення доріг і майданчиків від снігу. При розчистці і плануванні траси за допомогою цих машин виконується валка дерев (діаметром до 0,15 м), викорчовування пнів (діаметром до 0,3 м), зрізання повздовжніх і поперечних уклонів, підсипка низовин. Комплекс робіт напрямлених на виконання цієї умови називається рекультивацією. В процесі рекультивації родючий шар знімається і переміщується бульдозером.
Завдання даної роботи полягає у тому, що необхідно охарактеризувати: особливості конструкції додаткового обладнання бульдозерів; навести їх технічні характеристики; описати процеси виконання робіт та правила техніки безпеки при виконанні цих робіт.

Список использованных источников

1. Лауш П.В. Техническое обслуживание и ремонт машин. – К.: Висшая школа, 1989. – 350с.
2. Полянський С.К. Будівельно-дорожні та вантажопідіймальні машини. – К.: Техніка, 2001. – 624с.
3. Захарчук Б.З. Телушкин В.Д. Шлойдо Г.А. Яркин А.А. Бульдозеры и рыхлители – М.: Машиностроение, 1987. – 240 с.: ил.

Просмотров: 239